Manken, “Bir lobi var ve çark genelde hep orada dönüyor. Ben ismimi sağlamlaştırdım Tuğba Özay olarak ama yeteneklerim, güzelliğim ve bu vizyonumla çok daha farklı yerlerde olmam gerekirdi. Hiç hak etmeyen insanların çok abartıldığı bir ülkede yaşıyoruz. Eğer ben Amerika’da doğmuş olsaydım uluslararası çapta olurdum” dedi.
Related Posts
Gupse Özay ‘Ters Yüz 2’ için mikrofon başında
Yönetmen koltuğunda Kelsey Mann’in oturduğu ‘Ters Yüz 2’ filminin Türkçe seslendirmeleri tamamlandı. Gupse Özay, 9 yılın ardından ‘Üzüntü’ karakterini seslendirdi.
Duygusal açlıkla baş etmenin 10 pratik yolu!
Duygusal açlık, fiziksel açlıktan farklı olarak aniden ortaya çıkar ve genellikle belirtiler vermeden insanı etkiler. Peki, bu rahatsızlıkla başa çıkabilmenin yolları nelerdir? İşte duygusal açlıkla baş etmenin 10 pratik yolu…
‘Her Renk Zenginliğimizdir’ resim sergisi Kartallı sanatseverlerle buluştu
Kartal Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün mayıs ayı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Her Renk Zenginliğimizdir” resim sergi, sanatseverler ile buluştu.